kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Evdeki Sık Kullanılanlar Listemizin Ekstra Özenli Temizlik İsteyen 2 Elemanı

Evdeki Sık Kullanılanlar Listemizin Ekstra Özenli Temizlik İsteyen
2 Elemanı

Evimizin içinde en çok kullandığımız eşyalarımız nedir diye sorsak aklımıza neler gelir? Terliklerimiz, tencerelerimiz, kaşıklarımız ya da pijamalarımız mı? Bu sorunun asıl cevabı aslında halılarımızdır. Çünkü evimizin içinde olduğumuz sürenin hemen hemen tamamında halılarımızla temas içindeyiz. Sürekli kullanımımızda olan halılarımızın temizliği bu nedenle oldukça önemlidir. Çünkü söz konusu halılarımız, ihtiyaç duyduğu hijyen sağlanmadığında sağlığımızı tehdit edebilmektedir. Gün içerisinde ölü derilere, tozlara ve kirlere ev sahipliği yapan halılarımız düzenli temizliğe tabii tutulmalıdır. Belirli ve sık aralıklarla temizletmediğimiz durumda bünyesinde barındırdığı zararlı bakteriler ve alerjenler nedeniyle sağlığımız açısından zararlı hale gelebilmektedirler. Evimizde düzenli bakımı neredeyse zorunlu olan halılarımızın bakımını göz ardı etmemeliyiz.

Düzenli bakımının sağlığımızla ilişkisi olan bir diğer eşyamız da havlularımızdır. Halılarımız gibi sürekli kullanımımızda ve elimizin altında olan havlularımız da düzenli temizliğe tabii tutulmadığında barındırdığı zararlı bakteriler bakımından halılarımıza oldukça benzemektedir. Sıklıkla ellerimizle ve yüzümüzle çok yakın temas halinde oldukları için sık aralıklarla havlularımızı yıkamak ve hijyenine özen göstermek oldukça elzemdir. Buna ek olarak havlularımızı yıkarken ısı ayarını doğru yapmak da hijyenin tam anlamıyla sağlanması açısından çok gereklidir.

Evimizdeki bu iki eşyanın diğer eşya ve kıyafetlerimize nazaran bakımları da önemli ve özen ister niteliktedir. Bu nedenle asla ihmal etmememiz gerekmektedir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da en güvenilir ve garanti kapınız tabii ki Networkdry Kuru Temizleme hizmetleridir. Dilediğiniz her an siparişinizi oluşturarak hijyeninize katkı sağlayabilirsiniz. Her geçen gün hizmet ağını genişleten Networkdry ailesi şimdi İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, İzmir, Eskişehir, Antalya, Gaziantep, Manisa, Adana ve daha birçok ilimizde, çok yakında Türkiye’nin tüm şehirlerinde… Müşteri memnuniyetini birincil misyonlarından sayan Networkdry ile siz de hayatınızı kolaylaştırın.

                       
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN