kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Çok Sevdiğiniz O Elbiseyi Kaybetmek Üzere misiniz ?

Vişne Suyu Lekesi Nasıl ÇıkarÇok Sevdiğiniz O Elbiseyi Kaybetmek Üzere misiniz?

Vitrinde görür görmez sizin için yaratıldığını düşündüğünüz elbiseyi, o yüksek fiyatına rağmen satın aldınız. Katıldığınız davette bu aşık olduğunuz elbiseyi üzerinizde taşıyorsunuz. Saatleriniz onunla geçiyor, tabi bu arada yemekler, ikramlar, derken her an elbisenin başına bir şey gelebilir. Kırmızı şarap, vişne suyu, çay lekesi, çıkması çok zor olan bir hardal sosu…

Tüm bunlar elbiseniz başına gelebilecek inatçı lekelerden sadece birkaçı ve gecenizi berbat etmeye yeter. Böyle bir durumda elbisenizi kurtarabilmenizin tek yolu, kuru temizleme yaptırmaktır. Bu lekeleri nasıl çıkaracağınıza dair düşüncelere kapılırken, çamaşır makinenize ve çeşitli toz ya da jel deterjanlara başvurmanız son derece kötü sonuçlar doğurur. Elbisenizi kaybetmenize bile sebep olabilir. Su ile birleşen leke, elbisenizin çeşitli bölgelerine sıçrayabilir, yanlış derecelendirme yoluyla elbise kumaşınızı zedeleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kuru temizleme yoluna başvurmaktır.

Kuru temizleme sistemi ile suyun temizleyemediği, hatta deformasyona uğrattığı sorunlar ortadan kalkacak ve özel maddelerle temizlenen, sonrasında özenle kurutulup, dikkatlice ütüleme işlemi yapılan elbiseniz, lekelerinden kolayca arınarak yeni bir görünümle size ulaşacaktır. Networkdry.com bu konudaki hassasiyetlerinize kulak verip, elbiselerinizin ve dikkatli temizlenmesi gereken ürünlerin evlerde yaratabileceği sağlık sıkıntılarını bildiği için son derece özenli bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini temel alarak, sağlık kurallarına uygun temizlik işlemi gerçekleştirmektedir.

Kuru temizleme fiyatları listesine göz atarak güncel Networkdry fiyatları görebilirsiniz. Size özel kampanyalarımızı görüntüleyebilir, puanlarınızla işlemlerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN