Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Yavuz Selim Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz
  • Makine Halısı M2
    Makine Halısı M2
    11,00 TL
    8,80 TL
    Bugüne özel %20 indirimli
  • Shaggy Halı
    Shaggy Halı
    14,50 TL
    11,60 TL
    Bugüne özel %20 indirimli
  • Yün Halı M2
    Yün Halı M2
    14,50 TL
    11,60 TL
    Bugüne özel %20 indirimli
  • El Dokuma Halı M2
    El Dokuma Halı M2
    14,50 TL
    11,60 TL
    Bugüne özel %20 indirimli
  • Özel Halı
    Özel Halı
    24,00 TL
     
  • Kilim M2
    Kilim M2
    13,50 TL
     
  • İpek - Step Halı M2
    İpek - Step Halı M2
    32,00 TL
     
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

Yavuz Selim Halı Yıkama

Yavuz Selim  Halı Yıkama Bütün bir yılı üzerinde geçirdiğiniz halılar için temizlenme zamanı gelmedi mi? Sizin için büyük bir zaman ve güç harcama anlamına gelen halı yıkama işlemi için vaktiniz yoksa işi profesyonellere bırakmaya ne dersiniz? Yavuz Selim halı yıkama hizmeti olanağından yararlanarak, halılarınızı Networkdry ekibine emanet edebilir, derinlemesine temizlik sağlanarak, tüm bakterilerden arınmalarına izin verebilirsiniz.

Networkdry halı yıkama işlemleri için oldukça güçlü bir donanıma sahiptir. Halı türüne göre özel olarak işlem yapılması gerektiği için, bu amaca göre hazırlanan makineler ve özel ürünler kullanarak, halılarda derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Her ne kadar yüzeyi lekesiz gözükse de, dip kısımlarda yer alan toz ve kir birikintileri halılarda bakteri oluşuma neden olduğu için, özellikle küçük çocukların sağlığı olumsuz etkilenecektir.

Aile bireylerinin sağlığını korumak ve halı yıkama işlemlerini daha kolay hale getirmek için Adnan Menderes Mah ilçesi Yavuz Selim Mahallesi için de hizmet sunan Networkdry olarak, bizlere güvenebilirsiniz. Siparişinizin ardından halılarınızı en geç 24 saat içerisinde kapıdan alıp, temizlik işlemine başlamaktayız. Yıkama işleminden sonra ise en geç 5 gün içerisinde yine kapıda, ambalajlı şekilde teslim etmekteyiz.

Halılarda yüzeysel değil, derinlemesine temizlik sağlayabilmek için Yavuz Selim halı yıkama hizmetinden yararlanmak doğru adım olacaktır. Bu konuda uzmanlığını kanıtlamış Networkdry ailesi olarak bizlere, www.networkdry.com üzerinden ulaşarak, online sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz sırasında ürün yelpazesi üzerinden halı türünü seçmeli, adet bilgisini girmeli ve metrekare detayını bildirmelisiniz. Ayrıca 0850 433 1 379 no.lu müşteri hizmetleri üzerinden de erişim sağlayarak, sipariş verebileceğinizi unutmayın!

Image