kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Evren Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz

 • Makine Halısı M2 Evren Halı Yıkama
  Makine Halısı M2
  11,00 TL
  8,80 TL
  Bugüne özel %20 indirimli
 • Shaggy Halı M2 Evren Halı Yıkama
  Shaggy Halı M2
  14,50 TL
  11,60 TL
  Bugüne özel %20 indirimli
 • Yün Halı(Makine) M2 Evren Halı Yıkama
  Yün Halı(Makine) M2
  14,50 TL
  11,60 TL
  Bugüne özel %20 indirimli
 • El Dokuma Halı M2 Evren Halı Yıkama
  El Dokuma Halı M2
  36,00 TL
   
 • Özel Halı M2 Evren Halı Yıkama
  Özel Halı M2
  50,00 TL
   
 • Kilim M2 Evren Halı Yıkama
  Kilim M2
  13,50 TL
   
 • İpek - Step Halı M2 Evren Halı Yıkama
  İpek - Step Halı M2
  32,00 TL
  25,60 TL
  Bugüne özel %20 indirimli
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

Evren Halı Yıkama

Evren Halı Yıkama Temizlik işlemleri içerisinde en zor olanlarından biri, elbette halı temizliğidir. Üzerinde aylarca zaman geçirilen halılar temiz gibi gözükse de, derinlerinde oluşan toz ve kir birikintileri bakterilerin oluşmasına neden olur. Networkdry ekibi olarak, Evren halı yıkama hizmeti ile temizlik işlemlerini sizin için çok daha kolay ve hızlı hale getiriyoruz.

Halılar genel olarak yılda bir kez yıkanır. Ancak küçük çocukları olan ailelerin evlerinde kullanılan halılar, 6 aylık periyotlarla yıkanırsa sağlık açısından olumsuz durumların oluşması da engellenmiş olur. Evren ilçesinin tüm mahalleleri için halı yıkama hizmeti sunuyor ve bunu oldukça profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Halı türüne göre; yıkama şekli de, kullanılan ürünler de değişiklik gösterdiği için, işlemlerimizi titizlikle gerçekleştiriyor, halılarınız size ulaştığında derinlemesine temizlik sağlandığını fark edin istiyoruz.

Evren halı yıkama hizmetimizle üzerinizden büyük bir yük alıyor, sizi hem eziyet haline dönüşen halı yıkama işleminden, hem de bunun için harcayacak olduğunuz su sarfiyatından kurtarıyoruz. Halı temizliğinin evde gerçekleştirilmek istendiğinde oldukça fazla su ve temizlik ürünü kullanmak gerektiği bir gerçekken, daha ekonomik şekilde, daha derinlemesine temizlenebilmesi için işi profesyonellere bırakmalısınız.

Networkdry halı yıkama hizmetimizden yaralanmak için 0850 433 1 379 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden kolay ve hızlı sipariş oluşturmanız da mümkündür. www.networkdry.com üzerinden halı yıkama işlemi için sipariş oluşturulabilir, ancak bunu yaparken halılarınızın türü, adedi ve metrekaresi gibi bilgileri doğru olarak iletmeye dikkat etmelisiniz. Sipariş sonrasında en geç 24 saat içerisinde halılarınızı kapıdan teslim alarak, en geç 5 gün içerisinde, yine kapıda teslim edilmesini sağlamaktayız.

Image