Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Afyon Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz
 • Gömlek Ütüleme (Poplin)
  Gömlek Ütüleme (Poplin)
  5,00 TL
  3,50 TL
  %30 İndirimli
 • Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
  Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
  5,50 TL
  3,90 TL
  %30 İndirimli
 • Tshirt Ütüleme
  Tshirt Ütüleme
  5,00 TL
  3,50 TL
  %30 İndirimli
 • Ceket Ütüleme (Normal&Kot)
  Ceket Ütüleme (Normal&Kot)
  8,58 TL
  6,00 TL
  %30 İndirimli
 • Elbise Ütüleme (Normal )
  Elbise Ütüleme (Normal )
  8,50 TL
  6,00 TL
  %30 İndirimli
 • Takım Elbise Ütüleme (Normal - 2 Parça)
  Takım Elbise Ütüleme (Normal - 2 Parça)
  14,50 TL
  10,00 TL
  %30 İndirimli
 • Nevresim Takımı Ütüleme (Normal)
  Nevresim Takımı Ütüleme (Normal)
  17,00 TL
  12,00 TL
  %30 İndirimli
 • Bluz Ütüleme
  Bluz Ütüleme
  6,00 TL
  4,00 TL
  %30 İndirimli
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

Afyon Ütüleme Hizmeti

Afyon Ütüleme Hizmeti Sevdiklerinize zaman ayırmak yerine, sürekli biriken kıyafetlerinizi ütülemekle mi uğraşıyorsunuz? Değerli zamanınızı gündelik işler için harcamak yerine, Networkdry ağının Afyon ütüleme hizmeti olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem kıyafetleriniz için kusursuz bir ütüleme gerçekleştirilmiş olur, hem de sevdiklerinize ayırabilmeniz için zamanınız size kalır.

Afyon ilinin tüm mahallelerinde ütüleme hizmeti sunan Networkdry ekibi olarak, kıyafetlerinize en az sizin kadar özen gösteriyoruz. Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra ütü işlemine başlamadan, türlerine göre ayırıyor ve kumaş yapısına uygun uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Evinizde ütüleme işlemi için ayıracağınız zamanı size geri kazandırırken, kıyafetlerinizin yanlış ütü yapılması sonucunda yeni ve canlı görünümünü kaybetmesini de engelliyoruz.

Afyon ütüleme hizmeti alanında başarımızı kanıtlarken, sektörde lider olarak yolumuza devam ediyor, kuru temizleme ve ütülme alanında en büyük yardımcınız olmayı hedefliyoruz. Sizlere en iyi hizmeti, en kısa sürede sunmak çalışma prensiplerimizin başında geliyor ve değerli vaktinizi koruyabilmeniz adına, online sipariş oluşturma şansı da tanıyoruz.

Networkdry olarak bizlere internet bağlantısının olduğu her yerden ulaşabilir ve ütüleme siparişinizi verebilirsiniz. www.networkdry.com üzerinden sipariş verirken ütületmek istediğiniz kıyafete göre seçiminizi yapmanız gerekiyor. Ürün yelpazesinden seçim yapabilir, alt kısımda yer alan fiyat bilgileri sayesinde yapmanız gereken ödemeyi de görebilirsiniz. 0850 433 1 379 no.lu müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla da bizlere ulaşarak, Afyon ilinin tüm mahalleleri için Networkdry ütüleme hizmeti siparişinizi verebilirsiniz.
 

Image